Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmetimizde beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yemeklerimiz, müşterilerimizin uygun mutfak koşullarında tercih ettikleri..

Okullara Catering Hizmeti

Aslı Catering olarak okullara catering hizmeti sunduğumuz siz öğrencilerimize en uygun lezzetli ve sağlıklı yemekleri titizlik ve özenle hazırlıyoruz.

Fabrikalara Catering Hizmeti

Aslı Catering, işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, Fabrikalara catering hizmeti ile başarılarının anahtarı olmayı sağlıyoruz.

Hastanelere Yemek Hizmeti

Aslı catering, sağlık personellerinize ve hastalarınıza en uygun ve sağlıklı menüler sunar, siz müşterilerimize en iyi hastanelere yemek..

Şantiyelere Catering Hizmeti

Aslı Catering, Şantiyelere catering hizmeti ile personellerinize, kalitesini sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır ve sizlere evinizin sıcaklığını sunar.

Otellere Catering Hizmeti

Otellere catering hizmeti sağlayan Aslı catering , Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel menüleriyle seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.

Aslı Catering

Yemek sektörüne 1991 yılında Libya'da başladık.İkinci şubemizi Kazablanka'da üçüncü şubemizi ise Tunus'ta açarak hizmet alanımızı genişlettik.
 Catering hizmeti veren firmamız  Avrupa kalitesinde mutfak kalitesi , uzman kadrosu ve kusursuz servisiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir. Aslı Catering`in sunduğu seçkin hizmetler düğün , yemek , mevlit  organizasyonları , açılış törenleri , fuar, şenlik ,gösteri , festival  ve açık hava konserlerinde büfe hizmetleri , piknik organizasyonları  , kokteyl , açık büfe ve oturmalı yemek servisleri , Türk gecesi organizasyonları kumanya ve piknik..

Profesyonel Hizmet

Hijyenik, Lezzetli, Sağlıklı ve Damak Tadını Önemseyenlere Özel Yemekler..

0+
Yıllık Tecrübe
0+
Mutlu Müşteri
0%
Gıda Güvenliği

Kaliteli Yemeğe Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın!

Hemen Arayın