• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • ASLI CATERING
    • SULTANBEYLİ'DE TOPLU YEMEK FİRMASI

HakkımızdaHAKKIMIZDA

   Yemek sektörüne 1991 yılında Libya'da başladık.İkinci şubemizi Kazablanka'da üçüncü şubemizi ise Tunus'ta açarak hizmet alanımızı genişlettik.
 Catering hizmeti veren firmamız  Avrupa kalitesinde mutfak kalitesi , uzman kadrosu ve kusursuz servisiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir. Aslı Catering`in sunduğu seçkin hizmetler düğün , yemek , mevlit  organizasyonları , açılış törenleri , fuar, şenlik ,gösteri , festival  ve açık hava konserlerinde büfe hizmetleri , piknik organizasyonları  , kokteyl , açık büfe ve oturmalı yemek servisleri , Türk gecesi organizasyonları kumanya ve piknik kutuları imalatı bulunmaktadır. Günümüzün değişen lezzet anlayışı ve damak zevkleri doğrultusunda yenilenen menüleriyle yıllardır başarılı organizasyonlara imza atan Aslı Catering  üstün hizmet kalitesiyle özel günlerin aranılan ismi olmayı sürdürmektedir.MİSYON-VİZYON
   
MİSYONUMUZ

Ödün vermeden sektörümüzde ''Toplum Kalite Yönetimini'' kalite-fiyat-temin açısından rekabet edilir seviyede üretim yapabilen ve catering hizmeti sunan,müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutan karlı bir kuruluş haline gelmek.

AMACIMIZ-HEDEFİMİZ

Giderek ev dışında yemek yeme alışkanlığının artığı günümüz koşullarında müşterilerimize ''Ev Yemeği Tadında Toplu Yemek'' hizmeti sunmak.

Hedefimiz ise %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek hizmet sunmak.
Hava Durumu
Saat
İNSAN KAYNAKLARI